Nowa Strona 3

KIM JEST ARKADIUSZ NOWIŃSKI

Witam!

Nazywam się Arkadiusz Nowiński. Jestem lektorem i tłumaczem języka angielskiego. Prowadzę firmę szkoleniową Interpersonal s.c. Mam ponad dziesięcioletnie doświadczenie w nauczaniu osób na różnym poziomie zaawansowania oraz w różnym wieku oraz ponad 12000 poprowadzonych lekcji. Ukończyłem studia magisterskie w Instytucie Lingwistyki Stosowanej na wydziale Lingwistyki Stosowanej i Filologii Wschodniosłowiańskich Uniwersytetu Warszawskiego.

Współpracowałem z wieloma szkołami językowymi oraz prowadziłem kursy indywidualne w ramach własnej działalności. Do tej pory osobiście uczyłem ponad 600 osób. Mam również doświadczenie we współpracy z firmami i instytucjami takimi jak: Michelin, Glaxo Smith Kline, Telekomunikacja Polska S.A, Ministerstwo Środowiska, Studio Graficzne s.c. Coface Factoring Poland, Qumak-Sekom S.A., Syngrnta,  Atradiius,  Ivnestors DI, PEKAES, Aarsleff, Lege Artis BDM, Business School, Acte Sp z o.o. i wiele innych.


Uczę języka angielskiego, ponieważ jest to moja pasja. Najlepszą zapłatą dla mnie zawsze była satysfakcja ucznia oraz postępy przez niego czynione. Dlatego założyłem szkołę Interpersonal s.c., która spełnia wysokie wymagania moich klientów. Jako właściciel szkoły, również w niej uczę, ponieważ wierzę, że powinienem być w „centrum wydarzeń”, a nie tylko delegować lektorów do pracy z moimi klientami. Jednak, co oczywiste, nie zawsze istnieje możliwość, żebym to ja osobiście prowadził zajęcia i dlatego zatrudniam tylko najlepszych i najbardziej godnych zaufania nauczycieli, bo tylko w ten sposób jestem w stanie podtrzymywać bardzo wysokie standardy jakimi zawsze kieruję się w mojej pracy.

Jako człowieka cechują mnie solidność, staranność, rzetelność i punktualność. Jako nauczyciela dbałość o słuchacza, ale również wysokie wymagania w stosunku do siebie i swoich uczniów, co zawsze jest konieczne do osiągnięcia wymarzonego celu, jakim jest opanowanie języka obcego. Niemniej jednak, na zajęciach w Interpersonal s.c. panuje życzliwa i koleżeńska atmosfera, a zarazem przekonanie o bardzo wysokiej skuteczności nauki. Dowodem tego zawsze była wdzięczność moich uczniów i chęć kontynuacji współpracy w następnych latach. Z moich obserwacji wynika, że naprawdę zaangażowani słuchacze oczekują od nauczyciela pomocy, wsparcia, ale też wprowadzenia konsekwentnego systemu nauczania, czym jest opracowana przeze mnie metoda systematycznych celów, którą z powodzeniem stosuję podczas zajęć z moimi uczniami.

Zapraszam do współpracy tych, którzy naukę języka obcego traktują niezwykle poważnie. Gwarantuję im, że się nie zawiodą.

Arkadiusz Nowiński


Wszelkie prawa zastrzeżone. INTERPERSONAL 2013