Automotive Industry Translation Course (AIT)

 

Zapraszamy na terminologiczny kurs e-learning Automotive Industry Translation dla tłumaczy języka angielskiego. Uczestnictwo w kursie pozwoli na poszerzenie umiejętności i wiedzy w zakresie tłumaczeń motoryzacyjnych, słownictwa oraz na zrozumienie działania najważniejszych układów w pojeździe mechanicznym, a przede wszystkim na lepsze poruszanie się w obszarze słownictwa związanego z motoryzacją i mechaniką. Dodatkowo umiejętności i wiedza zdobyta dzięki uczestnictwu w kursie w powyższym kursie pozwolą na lepsze tłumaczenie z takich dziedzin, jak mechanika, maszyny rolnicze, turbiny wiatrowe, produkcja itp.

 

Kurs AIT składa się z poniższych modułów:

 

General Automotive Terms

Internal Combustion Engines

Car Body

Standard Parts

Chassis

Transmission

Trucks and Vans

 

Każdy moduł składa się z ćwiczeń on-line oraz materiałów źródłowych, linków do ciekawych stron oraz filmów związanych z motoryzacją. Dodatkowo kurs zawiera zadania tłumaczeniowe. Kursanci korzystają z zasobów kursu samodzielnie w odpowiednim dla siebie czasie na naszej platformie e-learning.  

Oferowany kurs NIE KOŃCZY SIĘ TESTEM! Aby go ukończyć, należy złożyć wszystkie zadania oraz zaliczyć wszystkie ścieżki bezbłędnie. Każde ćwiczenie można wykonywać dowolną liczbę razy.

Najlepsi uczestnicy kursu będą zapraszani do współpracy z agencją tłumaczeń Interpersonal. Jedną z głównych specjalizacji Interpersonal są tłumaczenia motoryzacyjne. Świadczymy usługi dla takich firm jak Scania, Iveco, DAF, Suzuki itp.

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. w celu uzyskania formularza zgłoszeniowego.

 

Zapraszamy,

Zespół Interpersonal

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. INTERPERSONAL 2013