Tłumaczenia

Jakość za dobrą cenę!

Jakość – współpracujemy z najlepszymi.

Nasze tłumaczenia są zawsze najwyższej jakości, co zawdzięczamy współpracy z najlepszymi tłumaczami. Mamy bardzo restrykcyjny proces rekrutacji tłumaczy. Nasz tłumacz musi być magistrem filologii, mieć co najmniej 5 lat doświadczenia w pracy tłumacza oraz zaliczyć specjalny kurs tłumaczeń online na naszej platformie e-learning, który kończy się bardzo trudnym egzaminem. Musi też umieć płynnie korzystać w niezbędnego oprogramowania edycyjnego oraz tłumaczeniowego. Jeśli tłumacz nie spełnia choć jednego z powyższych warunków, nie może tłumaczyć tekstów naszych klientów. Rekrutując takich tłumaczy, możemy dać 100% gwarancję najwyższej jakości tłumaczonych tekstów.

Zespół tłumaczy dla każdego klienta.

Jedną z naszych podstawowych zasad dotyczących kontroli jakości jest tworzenie dedykowanych zespołów tłumaczy dla każdego klienta zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Posiadając taki zespół, klient ma pewność, że tylko najlepsi i specjalnie dla niego wybrani tłumacze będą mieć dostęp do jego tekstów i że zawsze będzie otrzymywał tłumaczenia najwyższej jakości przy zachowaniu bezwzględnej poufności.

Polityka poufności.

Każdy z naszych tłumaczy przed rozpoczęciem współpracy z nami musi podpisać specjalną klauzulę, która zobowiązuje go do bezwzględnego zachowania poufności pod groźbą wysokiej kary. Przykładamy do kwestii poufności bardzo dużą wagę, aby wszelkie teksty wysyłane do nas przez naszych klientów były bezpieczne.

Polityka cenowa.

Zależy nam, aby nasz klient był zadowolony nie tylko z jakości naszych tłumaczeń, ale również z ich ceny. Dlatego też dla stałych klientów, tworzymy oferty indywidualne w zależności od ilości zlecanych tekstów, częstotliwości oraz tematyki. Nasze ceny zaczynają się już od 20 zł za stronę, która standardowo zawiera 1500 znaków ze spacjami, za języki z pierwszej grupy językowej (angielski, niemiecki, rosyjski). Ponieważ jesteśmy bardzo elastyczną firmą, możemy bez problemu negocjować ceny przy większych zleceniach.

Minimum formalności i długie terminy płatności.

W przeciwieństwie do wielu biur tłumaczeń, dążymy do maksymalnego ograniczenia formalności związanych ze zleceniami. Wystarczy wysłać tekst do szybkiej wyceny, potwierdzić zlecenie za pośrednictwem poczty elektronicznej i odebrać je w wyznaczonym terminie bez wysyłania podpisanych zleceń czy innych dokumentów potwierdzających zlecenie. Wystawiamy faktury zbiorcze pod koniec miesiąca, zazwyczaj z 30-dniowym terminem zapłaty, ale za dodatkową, niewielką opłatą termin płatności faktury zbiorczej możemy przesunąć nawet do 50 dni. Dzięki tej zasadzie za tłumaczenie zlecane na początku miesiąca mogą Państwo zapłacić nawet po 80 dniach.